Grawerowanie i znakowanie

Oferujemy znakowanie na ciemno, znakowanie na jasno oraz grawerowanie wgłębne. Wykonujemy grawerowanie na zlecenie. Znakujemy produkty i gadżety marketingowe wykonane z metalu i tworzyw sztucznych.
W naszej ofercie znajduje się również cięcie metali takich jak: aluminium, mosiądz, srebro, alpaka, brąz i złoto do grubości 2 mm. Wycinamy laserowo elementy biżuterii: zawieszki, wisiorki, charmsy, logotypy, litery, emblematy, metalowe metki dla producentów odzieży, obuwia i akcesoriów.

W naszej ofercie znajdują się usługi grawerowania laserowego oraz cięcia laserowego skierowane do biznesu, przemysłu, rzemiosła, producentów biżuterii. Jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie oddać wszystkie szczegóły projektu dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie.  Realizujemy również zamówienia spersonalizowane  już od jednej sztuki.

Laser power oferuje usługi precyzyjnego wycinania w metalach, również w metalach  szlachetnych dla projektantów i producentów biżuterii.  Wycinamy z  alpaki, mosiądzu, brązu, miedzi, aluminium, srebra i złota.  Oferujemy również pełną obróbkę   i wykończenie – polerowanie i wygładzanie mechaniczne lub ręczne, oksydowanie, czy nakładanie emalii. Realizujemy małe nakłady i obsługujemy zamówienia spersonalizowane. Dbamy o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych przez nas zleceń.

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i wycenimy Twój projekt:

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazane przeze mnie dane kontaktowe informacji handlowej od Laser Power z siedzibą w Lublinie. Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.

    ul. Adama Asnyka 6, 20-359 Lublin
    537 993 557