Spinki do mankietów

Wykonujemy na zamówienie spinki do koszuli  z mosiądzu lub srebra próby 925. Spinki mogą być oksydowane i wypełniane emalią zgodne z życzeniem klienta.

Spinki mankietowe są idealnym pomysłem zarówno na prezent biznesowy jak i upominek prywatny. Produkujemy spinki do koszuli z inicjałami, monogramem logo firmy, herbem ulubionego klubu sportowego, związane z pasja i hobby. Na zamówienie klienta przygotowujemy projekt i wizualizację. Biżuteria biznesowa w postaci spinek do mankietów stanowi znakomite eleganckie podkreślenie identyfikacji wizualnej firmy.

Wykonujemy produkty na zamówienie wedle projektu lub sugestii klienta,  od początku do końca  realizowane ręcznie co zapewnia im niepowtarzalność i wyjątkowość.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

NASZE REALIZACJE:

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i wycenimy Twój projekt:

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazane przeze mnie dane kontaktowe informacji handlowej od Laser Power z siedzibą w Lublinie. Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.

    ul. Adama Asnyka 6, 20-359 Lublin
    537 993 557